top of page
The Bad Tones | triangle presentation
The Bad Tones | triangle presentation

Fri, Aug 11

|

Rīga

The Bad Tones | triangle presentation

Mēs esam The Bad Tones. Mūs, iespējams, jau zināt no tādiem sastāviem kā The Pink Elephant vai SugarSugar, vai vismaz esat redzējuši mūsu sejas apgrozāmies saviesīgos pasākumos.

Registration is closed
See other events

Time & Location

Aug 11, 2023, 9:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

[LV]

Mēs esam The Bad Tones. Mūs, iespējams, jau zināt no tādiem sastāviem kā The Pink Elephant vai SugarSugar, vai vismaz esat redzējuši mūsu sejas apgrozāmies saviesīgos pasākumos. Mums ir viskaut kas jauns, un ir arī viss esošais, bet laikam jau, pirmkārt, mēs jūs aicinām nosvinēt ar mums kopā mūsu otro tringlu.

Jūs jautāsiet “Bet kas ir tringls?” Tas ir kā singls, kas parasti viens pats apsegts vizuālā sedziņā tiek pasniegts tava Spotify mazajā kvadrātiņā. Un tagad iedomājies, tas ir nevis viens, bet reizināts ar trīs. Tieši tas arī ir tringls! Tringls ir pārāk īss, lai to uz repeat spēlētu visu vakaru, tāpēc būs arī šis tas nedzirdētāks no vecāka gada gājuma albumiem, ko nekautrējoties stiepsim un mainīsim. Vārdu sakot, tu jau saprati, kur tev ir jābūt!

THE BAD TONES ir dabas un blūza iedvesmots psihedēliskā roka kvartets no Rīgas. Visi grupas dalībnieki ir iesaistījušies galvaspilsētas mūzikas scēnā jau no saviem agrīnajiem pusaudžu gadiem un spēlējuši dažādās grupās pirms “The Bad Tones” dibināšanas. Šajā ansamblī viņi noslīpējuši savu skanējumu, apvienojot prasmes, kas iegūtas, spēlējot klasisko roku un blūzu ar modernai alternatīvajai mūzikai raksturīgu dziesmu struktūru.

Fragments no grupas jaunākā albuma videoklipa: https://www.youtube.com/watch?v=TXmE6CXvVV8

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1489337575221779/

[ENG]

We are The Bad Tones. You may already know us from bands like The Pink Elephant or SugarSugar or have seen our faces at social events.

We have everything new, and we have everything existing, but we invite you to celebrate with us our first triangle. But what is a triangle, you may ask? It's like a single, usually alone, covered in a visual blanket and presented in your little square of Spotify, but now imagine it's not one but multiplied by three. That's what a tringle is. The thringle is too short to play on repeat all night, so there will be this more unheard of in the older albums that we'll feel free to stretch and change. In a word, you've already figured out where you need to be!

THE BAD TONES is a nature and blues-inspired psychedelic rock quartet from Riga. All members have been involved in the music scene in the capital since their early teens and played in various bands before founding The Bad Tones. In this ensemble, they have honed their sound by combining the skills they have acquired playing classic rock and blues with the song structures of modern alternative music.

Excerpt from the video of the band's latest album: https://www.youtube.com/watch?v=TXmE6CXvVV8

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1489337575221779/

Share This Event

bottom of page