top of page
SIG X ORUBS / FREE JAZZ & ELECTRONICS @ M/DARBNICA
SIG X ORUBS / FREE JAZZ & ELECTRONICS @ M/DARBNICA

Fri, Nov 11

|

Rīga

SIG X ORUBS / FREE JAZZ & ELECTRONICS @ M/DARBNICA

11.11 22.22 Sig un Artis Orubs koncerts Lāčplēša dienā! Sig un Artis Orubs ir uzstājušies Komētā, Totaldobžē, Tu jau Zini kur, Kaņepes kultūras centā un tagad pie mums M/Darbnīcā!

Registration is closed
See other events

Time & Location

Nov 11, 2022, 10:10 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

11.11 22.22 Sig un Artis Orubs koncerts Lāčplēša dienā!

Sig un Artis Orubs ir uzstājušies Komētā, Totaldobžē, Tu jau Zini kur, Kaņepes kultūras centā un tagad pie mums M/Darbnīcā!

Sig ir franču kinorežisors un džeza mūziķis. Viņa veidotās filmas ir rādītas daudzos festivālos, tajā skaitā arī Kannās un Rīgā. Kā mūziķis viņš ir izkopis savu rokrakstu, spēlējot čellu, klavieres, sintezatoru, bieži izmantodams vidē ierakstītas skaņas. Viņa radītā mūzika ir sinematogrāfiska, viegli rosina iztēli, bet neļauj ieslīgt melanholijā, jo atrodas nemitīgā virzībā uz priekšu. Arī pats mūziķis patstāvīgi atrodas ceļojumos uz dzīvi apmetoties te rietumos, te austrumos, bet jau vairākus mēnešus no Parīzes viņš ir pārcēlies uz Rīgu. Viņu interesē improvizācija un sadarbība ar dažādiem mūziķiem, to vidū ir arī mūsdienu džeza trompetes virtuozs Eriks Trufā, Klīvlends Vatkiss, Monirs Trudi un daudzi citi pasaulē zināmi džeza smagsvari. Sig pirms septiņiem gadiem iepazinās ar Arti Orubu, kas pēc bungu spēles studijām Holandē atgriezās Latvijā, lai mūs lutinātu ar svaigu džeza bungu skanējumu. Arta spēle var būt gan radoši daudzkrāsaina, rotaļīga un viegla, gan monotoni tehniska un smagnēja. Viņš spēj novest klausītāju līdz transa stāvoklim un tas notiek nemanot.

https://www.youtube.com/watch?v=2SX3uMuTxv0

Ieejas biļete iepriekšpārdošanā 7 EUR, pie ieejas 10 EUR

https://fienta.com/.../sig-x-orubs-free-jazz-electronics...

Uz tikšanos, M

Share This Event

bottom of page