top of page
Sig x Orubs
Sig x Orubs

Sat, Nov 18

|

Rīga

Sig x Orubs

Sig un Artis Orubs brīvas improvizācijas koncerts - Latvijas Neatkarības Proklamēšanas Dienā! Mūzikas cienītāji! Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā mēs aicinām jūs pievienoties neaizmirstamā koncertā, kurā savu māksliniecisko spēku apvieno divi izcilie talanti - Sig un Artis Orubs!

Registration is closed
See other events

Time & Location

Nov 18, 2023, 9:30 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

🇱🇻 Sig un Artis Orubs brīvas improvizācijas koncerts - Latvijas Neatkarības Proklamēšanas Dienā! 🇱🇻

Mūzikas cienītāji! Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā mēs aicinām jūs pievienoties neaizmirstamā koncertā, kurā savu māksliniecisko spēku apvieno divi izcilie talanti - Sig un Artis Orubs!

Sig ir franču kinorežisors un džeza mūziķis. Viņa veidotās filmas ir rādītas daudzos festivālos, tajā skaitā arī Kannās. Kā mūziķis viņš ir izkopis savu rokrakstu, spēlējot čellu, klavieres, sintezatoru, bieži izmantodams vidē ierakstītas skaņas. Viņa radītā mūzika ir sinematogrāfiska, viegli rosina iztēli, bet neļauj ieslīgt melanholijā, jo atrodas nemitīgā virzībā uz priekšu. Arī pats mūziķis patstāvīgi atrodas ceļojumos uz dzīvi apmetoties te rietumos, te austrumos, bet jau vairākus mēnešus no Parīzes viņš ir pārcēlies uz Rīgu. Viņu interesē improvizācija un sadarbība ar dažādiem mūziķiem, to vidū ir arī mūsdienu džeza trompetes virtuozs Eriks Trufā, Klīvlends Vatkiss, Monirs Trudi un daudzi citi pasaulē zināmi džeza smagsvari.

Artis Orubs, kas pēc bungu spēles…

Share This Event

CONTACT US
 
+371 28328777
mmm@mdarbnica.,.lv

Aristīda Briāna iela 9, Rīga 
 

  • Instagram
  • Facebook
  • Spotify
  • TikTok

SUBSCRIBE FOR UPDATES

VISIT US

WED - SAT

18:00 - ____

SUN - TUE

CLOSED

bottom of page