top of page
Riga Last Thursdays XVI Afterparty: Riga Graduate School of Love
Riga Last Thursdays XVI Afterparty: Riga Graduate School of Love

Thu, Jan 26

|

Rīga

Riga Last Thursdays XVI Afterparty: Riga Graduate School of Love

Rīgas mīlestības augstskola jeb dažkārt pierakstāma arī kā reigas ļūbesteibas augstškola ir divu ļoti dažādu diskžokeju veids, kā darīt kaut ko tādu, kas pašiem liekas ļoti dabiski, bet no malas varbūt varētu šķist pārsteidzoši – apvienot savas muzikālās pasaules pilnīgi savienotā plūdumā.

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

Jan 26, 2023, 10:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

After your favourite gallery crawl, join us for an Afterparty at the cultural centre M/Darbnica at 22:00.

Riga Graduate School of Love - Elvi Soulsystems and Judzhen are two disc jockeys from very different walks of musical life, yet they have been friends for ages and played together in some formats or others for ages. It’s one of those partnerships that seems unlikely or even surprising from the outside but is completely natural and easy on the inside. One is smiling and waving too much, the other is thinking and conceptualising too much. One is short and bald, the other is tall and capped. One is a people’s person, the other is an introvert. One is from Riga, the other is from Viljaka. Both share a passion for music. Period. Everything – from crackly soul music to spiritual disco to rough footwork to dusty jungle. But they’re pretty much classic house players at heart. It always leads back to house music.

______

Rīgas mīlestības augstskola jeb dažkārt pierakstāma arī kā reigas ļūbesteibas augstškola ir divu ļoti dažādu diskžokeju veids, kā darīt kaut ko tādu, kas pašiem liekas ļoti dabiski, bet no malas varbūt varētu šķist pārsteidzoši – apvienot savas muzikālās pasaules pilnīgi savienotā plūdumā. Elvi Soulsystems zināms kā ļoti neparedzams tēls, kurš bieži izgaismo tumšākos apziņas un arī muzikālo formu nostūrus, kurpretī Judzhen ir vienmēr saulains un viegls. Viņi abi kopā veido dinamiku, kura – loģiski – ir visnotaļ unikāla. Viņi ceļo visur – no sešdesmitajiem gadiem uz itāliju un atpakaļ uz 3021 gadu, no pārāk ātri un pārāk lēni un atpakaļ uz vidēju bugī. Bet sirdī ir hausmūzika, par to nav šaubu. Vienam tā ir šāda un otram – tāda. Bet vienmēr kopā un – kā diskžokeju valodā runā – vienmēr “muguru pret muguru”.

@rigagraduateschooloflove @soulsystems @dj_judzhen

Free entry

Share This Event

bottom of page