top of page
Riga Last Thursdays X @M/Gallery
Riga Last Thursdays X @M/Gallery

Thu, Jul 28

|

Rīga

Riga Last Thursdays X @M/Gallery

Riga Last Thursdays ir galeriju vakars, kas notiek katra mēneša pēdējā ceturtdienā. Vairākas laikmetīgās mākslas galerijas ir atvērtas no pulksten 18:00 līdz 22:00 ar bezmaksas izstādēm, darbnīcām, dīdžeju vakariem un citām aktivitātēm.

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

Jul 28, 2022, 6:00 PM – 10:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

[LV] Riga Last Thursdays ir galeriju vakars, kas notiek katra mēneša pēdējā ceturtdienā. Vairākas laikmetīgās mākslas galerijas ir atvērtas no pulksten 18:00 līdz 22:00 ar bezmaksas izstādēm, darbnīcām, dīdžeju vakariem un citām aktivitātēm.

Šis pasākums ir lieliska iespēja viena vakara laikā iepazīt Rīgas laikmetīgās mākslas kopainu. Dalībnieku vidū ir gan fotogrāfijas un komerciālas mākslas galerijas, gan mākslinieku studijas, kultūras centri un pop-up telpas.

Afterparty 22:00 M/Darbnīcā.

Riga Last Thursdays organizē M/Gallery kuratore Elena Šalina. Lai uzzinātu jaunumus, sekojiet mums Facebook un Instagram.

Esam atvērti jauniem dalībniekiem! RLT vēlas uzrunāt laikmetīgās mākslas galerijas, mākslas telpas, mākslinieku studijas un pop-up telpas!

Mūsu komandai un partneriem augot, aicinām mums pievienoties laikmetīgās mākslas telpas, kuras vēlas būt daļa no ikmēneša nakts galerijas pasākuma, lai piedāvātu apmeklētājiem iespēju vienā vakarā aptvert laikmetīgās mākslas scēnu Rīgā.

Lai pieteiktu savu dalību Riga Last Thursdays pasākumam, rakstiet uz gallery@mdarbnica.lv

[ENG] Riga Last Thursdays is a gallery evening, happening every last Thursday of the month. A number of contemporary art galleries stay open from 18:00 until 22:00 with free exhibitions, workshops, DJ nights, and more.

This event is an opportunity to explore Riga's contemporary art scene in one day. Participants range from photography, and commercial art galleries, to artist studios, cultural centres, and pop-up spaces.

Afterparty 22:00 at M/Darbnīca.

Riga Last Thursdays is organised by Elen Šalina, curator of M/Gallery. Follow us on Facebook and Instagram for updates.

We are open to new participants! RLT turns to contemporary art galleries, art houses, artist studios, and pop-up spaces!

As our team and partners grow, we invite other contemporary art spaces to join the RLT event, be part of the monthly gallery evening and offer visitors an opportunity to explore the contemporary art scene in Riga in one day.

To apply for your participation in the Riga Last Thursdays event, please contact gallery@mdarbnica.lv

Share This Event

bottom of page