top of page
Mans stāsts
Mans stāsts

Fri, Dec 09

|

Rīga

Mans stāsts

Vienojošais elements ir tas, ka šo autoru darbi tapuši rakstnieces Ingas Žoludes vadītās rakstniecības meistardarbnīcas "Manas grāmatas stāsts" ietvaros. Taču tie ir ļoti atšķirīgi darbi un katrs autors var teikt: "Tas ir mans stāsts".

Time & Location

Dec 09, 2022, 6:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Lasījumos piedalās:

Gunta Barbāne Ieva Būmane Guntars Ceravs Santa Igaune Agnese Irmeja Santa Kapakle Laura Lapiņa Sanita Rubene Vineta Stīpniece Edijs Šauers Māra Upmane-Holšteine Ivonna Zīle

Vienojošais elements ir tas, ka šo autoru darbi tapuši rakstnieces Ingas Žoludes vadītās rakstniecības meistardarbnīcas "Manas grāmatas stāsts" ietvaros. Taču tie ir ļoti atšķirīgi darbi un katrs autors var teikt: "Tas ir mans stāsts". Par savu pieredzi šaubu, kauna, neauglības, vardarbības, cietuma restu un pat nāves priekšā... Tomēr šie ir cerības un iedvesmas stāsti. Un autori ar tiem iepazīstinās īsos 5 min lasījumos.

Vadītāja: Inga Žolude

Muzikālais pavadījums: Māra Upmane-Holšteine, Melisa Debora Kaškura

Prozas lasījumi 2022 notiek no 5. līdz 11. decembrim. Ar festivāla programmu iespējams iepazīties: https://www.prozaslasijumi.lv/programma2022

--- Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana, iegūtie attēli var tikt ievietoti festivāla mājas lapā un/vai sociālajos tīklos.

Share This Event

bottom of page