top of page
LMA KARNEVĀLS PRE-PARTY X MDARBNĪCA
LMA KARNEVĀLS PRE-PARTY X MDARBNĪCA

Sat, Feb 11

|

Rīga

LMA KARNEVĀLS PRE-PARTY X MDARBNĪCA

Vakaru iesāks unikāls duo Evija Vēbere un Ivars Arutjunjans. Duo veido eksperimentālas kompozīcijas ar dažādām elektroniskām un akustiskām skaņām. Apvienojot modulāro sintazātoru un improvizētu, šķautņainu ritmu skaņu uz bungām.

Registration is closed
See other events

Time & Location

Feb 11, 2023, 10:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

[LV]

Pēc trīs gadu pauzes Latvijas Mākslas Akadēmijas karnevāls ir atgriezies. Šī gada tēma ''RĪTAUSMAS FORTŪNA”.

''Mūs apņem veiksmes un laimes iemiesotāja Fortūna, no kuras pārpilnības raga izslāpušie var atveldzēties, iedvesmoties un baudīt. Ir atnākusi jauna diena un svaiga gaisa elpa! Ir laiks svinēt dzīvi un pašiem celt pasauli!''

Saistībā ar to, ka arī M/Darbnīcai šogad savu artavu iesvētīs Karnevālā, vēlamies kopā sagatavoties šim saviļņojošam notikumam.

Vakaru iesāks unikāls duo Evija Vēbere un Ivars Arutjunjans. Duo veido eksperimentālas kompozīcijas ar dažādām elektroniskām un akustiskām skaņām. Apvienojot modulāro sintazātoru un improvizētu, šķautņainu ritmu skaņu uz bungām.

Pēc koncerta DJ High On Vinyl! Divi vinila melomāni, abus vieno kopīga aizraušanās ar mūziku. Spēlejot setu telpā virmo laba atmosfēra, kas liks publikai kustēties. Izpilda funk, soul un hip hop. Duets izgaismo telpu ar savu plašo gadu gaitā savākto ierakstu kolekciju.

Nakts garumā gaidāmi arī pārsteigumi. Iespējam DJ sets 2. stāvā un interaktīvas scenogrāfijas elementi.

BIĻETES: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/lma-karnevals-pre-party-x-mdarbnica-381757/

Esam atvērti no 18:00 | Koncerts 22:00 | Vinila sets 00:00

Tiekamies M!

[ENG]

After a three-year hiatus, the Art Academy of Latvia Carnival is back. This year's theme is ''DAWN FORTUNE''

''We are surrounded by Fortuna, the embodiment of success and happiness, from whose cornucopia the thirsty can refresh, be inspired, and enjoy. A new day and a breath of fresh air have arrived! It is time to celebrate life and build the world!''

With M/Darbnica also having its share of Carnival this year, we want to prepare for this thrilling event together.

The evening will be opened by the unique duo Evija Vēbere and Ivars Arutyunyan. The duo creates experimental compositions with various electronic and acoustic sounds. Combining modular synthesizers and improvised, edgy rhythm sound on drums.

After the concert DJ High on vynils. Two vinyl heads who share a passion for music met up in Riga and started spinning records together. They love to bring good vibes and make the crowd move to their strictly back-2-back DJ sets, regardless of the event, venue, or genre. Talking about genres, they do not limit themselves to any, but Funk, Soul, and Hip Hop are among their favourites. The duo lights up the room with their extensive collection of records collected over the years.

M will treat you with a few surprises - a secret DJ set and an interactive scenography!

TICKETS: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/lma-karnevals-pre-party-x-mdarbnica-381757/

Doors 18:00 | Concert 22:00 | DJ set 00:00

See you at M!

See less

Share This Event

bottom of page