top of page
LISELOTTE ÖSTBLOM SUNDAY JAZZ @M/DARBNICA
LISELOTTE ÖSTBLOM SUNDAY JAZZ @M/DARBNICA

Sun, Aug 21

|

Rīga

LISELOTTE ÖSTBLOM SUNDAY JAZZ @M/DARBNICA

Liselotte Östblom (vokāls), Arta Jēkabsone (vokāls), Leonardo Corradi (klavieres), Toms Rudzinskis (saksofons), Ivars Arutjunjans (bungas) Toms Poišs (bass) https://www.facebook.com/events/379810480966809?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

Aug 21, 2022, 9:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Hei! Svētdienā aicinām kopīgi baudīt vasaras vakara cepienu pirms drēgnajiem vakariem, kas pavisam drīz apņems Rīgu !

Pārtvēram super exclusive sastāvu - no Ventspils Groove uz Rīgu!

Spontāni Toms RUDZINSKIS ved veselu sastāvu pie mums uz M! Viņi satikās, lai dodos kopā uz Ventspils Groove festivālu un tagad, pirms došanās pa saviem ceļiem, vēlas nospēlēt svētdienas vakarā konci + jam!

Liselotte - zviedriete, pasniedzēja, koncertē Londonā . Jēkabsone - studē ASV Bostonā - super

Liselotte Östblom (vokāls), Arta Jēkabsone (vokāls), Leonardo Corradi (klavieres), Toms Rudzinskis (saksofons), Ivars Arutjunjans (bungas) Toms Poišs (bass)

biļetes aula.lv un pie ieejas!

Uz tikšanos! M

//

- Liselotte Östblom (LV) Starp žanriem izplūdušu līniju priekšgalā ir daudzpusīgā zviedru džeza vokāliste Liselote Östblom. Viņa ir Londonā dzīvojoša vokāliste un producente, kura apvieno džeza un soulmūzikas skanējumu ar gospeļu un dažādiem eksperimentāliem ritmiem. Viņa ir ieguvusi otro vietu starptautiskajā džeza vokālistu konkursā Riga Jazz Stage 2019, un šoreiz Liselote atgriežas ipašā tikšanās reizē ar seniem un arī jauniem Latvijas džeza skatuves draugiem. Liselote Östblom šobrīd strādā pie sava debijas albuma “A Paintbrush Unfold” turpinājuma, kas tiks izdots jau šā gada rudenī.

- Ivars Arutjujans ir latviešu džeza un improvizētās mūzikas bundzinieks. Viņš ir guvis starptautisku pieredzi un atzinību spēlējot ar tādiem mūziķiem kā Greg Osby, Seamus Blake, Jerry Bergonzi, Logan Richardson, Carsten Dahl, Tomas Franck, Jesse van Ruller, Harmen Fraanje, Aaron Parks, Carl Winther un daudziem, daudziem citiem. Sadarbojies arī ar dažādiem orķestriem, koriem, teātriem un deju grupām.

- Arta Jēkabsone ir absolvējusi Rīgas Doma kora skolu, šobrīd turpina džeza studijas Ņujorkā. Dziedātāja uzstājusies Baltijas džeza festivālos, sadarbojusies ar pašmāju fanka grupu "Bunch of Gentlemen" un līdzās Sintijai Grigorjevai un Mārai Bulai ir "Lady Jazz Trio" dalībniece.

- Leonardo Corradi - itāļu hammond ērģeļu virtuozs. Mūziķis izdevis albumu ar leģendāro ģitāristu Pīteru Bernstainu, koncertējot apceļojis pasauli un dalījis skatuvi ar džeza mūzikas grandiem Antonio Sančezu, Deivu Lībmenu, Pī Vī Elisu un citiem. JAZZIT žurnāla aptaujā izvēlēts par labāko hammond spēlētāju un Itālijas džeza uzlecošo zvaigzni.

- Toms Rudzinskis pārstāv jauno Latvijas džeza izpildītāju un komponistu paaudzi, ir viens no Latvijas inovatīvākajiem džeza saksofonistiem, kurš atradis savu unikālo skanējumu ne tikai kā saksofonists, bet arī komponists. Ieguvis maģistra grādu prestižajā Amsterdamas konservatorijā (Conservatorium van Amsterdam), dažādos izpildītāju sastāvos koncertē un ieraksta mūziku visā Eiropā un ārpus tās. Šobrīd rezidē un ir aktīvs Berlīnes džeza skatuves dalībnieks.

Share This Event

bottom of page