top of page
JazzCeller Jazz Takeover | Jazz Jam Session
JazzCeller Jazz Takeover | Jazz Jam Session

Wed, Jan 24

|

Rīga

JazzCeller Jazz Takeover | Jazz Jam Session

Dmitrijs Golovanovs un Veronika ChiChi - ideālā saspēlē un harmonijā, elpojot vienā ritmā - viņi duets ne tikai uz skatuves, bet arī dzīvē. Veronika ChiChi ir šarmanta džeza dziedātāja, kuras balsi apbrīno kā skatītāji, tā arī džeza profesionāļi. Dmitrijs Golovanovs - izcilākais džeza pianists.

Time & Location

Jan 24, 2024, 8:00 PM – 11:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Dmitrijs Golovanovs un Veronika ChiChi - ideālā saspēlē un harmonijā, elpojot vienā ritmā, viņi ir duets ne tikai uz skatuves, bet arī dzīvē.

  • Veronika Čiči - vokāls
  • Dmitrijs Golovanovs - klavieres
  • Edvīns Ozols - kontrabass
  • Ivars Arutyunyan - bungas

Veronika ChiChi ir šarmanta džeza dāma ar mūsdienīgu pieskaņu, kuru apbrīno publika un ciena džeza profesionāļi par viņas talantu, balsi un prasmēm. Veronikas mūziku vislabāk raksturo viņas debijas albuma nosaukums "Singer of a 1000 faces" (1000 seju dziedātāja). Un viņai patiešām ir tūkstoš, ja ne vairāk. Savu otro albumu "Namai" (angl. Home)viņa izdeva 2022. gadā, kas Veroniku atklāj arī kā nobriedušu džeza komponisti un spēcīgu kvinteta līderi.

Dmitrijs Golovanovs neapšaubāmi izcilākais džeza pianists Lietuvā ar lieliskām zināšanām un nobriedušu gaumi, ievērojama džeza figūra Baltijā. Viņa dinamiskais talants un dziļais spēles stils ļāva viņam piedalīties daudzās kopdarbībās, tomēr atrast savu skanējumu gan akustisko klavieru, gan eksperimentālās elektronikas un dzīvās samplēšanas jomā.

Dmitrijs ne tikai uzvarējis vairākos vietējos un starptautiskos džeza konkursos un kļuvis par Montrē džeza pusfinālistu un Eiropas džeza konkursa finālistu, bet arī guvis pieredzi uz tādām skatuvēm kā Jazz Jamboree, London Jazz, Pori Jazz, Kairas džezs un daudzos citos festivālos un koncertzālēs. Līdztekus džeza pianista karjerai Dmitrijs ir pazīstams pedagogs un sabiedriskais darbinieks. Šogad viņš tika apbalvots ar Birštonas džeza festivāla Grand-Prix par ieguldījumu Lietuvas džeza attīstībā 2022. gadā. Viņš tika ievēlēts arī par Lietuvas Džeza savienības prezidentu.

Šajā īpašajā koncertā grupai pievienosies divi pazīstami latviešu mūziķi.

Skatīt pasākumu Facebookā

Ja esi ieintersēts, atzīmē "interested" vai "going", un nepalaid garām koncerta aktualitātes facebook sadaļā "discussion".

Biļetes pieejamas šeit: mdarbnica.lv/tickets

Ja biļešu servisā biļetes ir izpārdotas, droši iegādājieties biļetes M/Darbnīcā uz vietas, norēķinoties ar skaidru naudu.

ENG

  • Veronika ChiChi - vocal
  • Dmitrij Golovanov - piano
  • Edvinz Ozols - double bass
  • Ivars Arutyunyan - drums

Dmitrij Golovanov & Veronika ChiChi - in perfect tune and harmony and breathing in one rhythm, they are a duo not only on the stage, but also in life.

Veronika ChiChi is a charming jazz lady with a modern twist, admired by the audience and respected by the jazz professionals for her talents, voice and skills. To describe Veronika’s music best - her debut album’s name “Singer of a 1000 faces” says it all. And she indeed has a thousand of them if not more. She released her second album “Namai” (eng. Home)in 2022 which reveals Veronika also as a mature jazz composer and strong leader of a quintet.

Dmitrij Golovanov - undoubtly the most prominent jazz piano player in Lithuania with great knowledge of and mature taste and remarkable jazz figure in the Baltics. His dynamic talent and profound playing style allowed him to participate in numerous collaborations yet finding his own sound both on acoustic piano and in the area of experimental electronics and live-sampling.

Besides winning several local and international jazz competitions and becoming a semifinalist of Montreux Jazz and finalist of European Jazz Competition Dmitrij gained experience in such stages as Jazz Jamboree, London Jazz, Pori Jazz, Cairo jazz and many other festuvals and venues. Besides his jazz piano career Dmitrij is renowned educator and public figure. This year he was awarded with Birštonas Jazz Festival Grand-Prix for his contribution to Lithuanian Jazz in 2022. He also was elected to become a president of Lithuanian Jazz Union.

Two well known Latvian musicians will join the band for this special concert.

See the event on Facebook

If you're interested, tick "interested" or "going", and don't miss the latest news in the Facebook "discussion" section.

Biļetes pieejamas šeit: mdarbnica.lv/tickets

If tickets are sold out at the ticket service, feel free to purchase tickets at M/Darbnīca on the door, paying in cash.

Share This Event

bottom of page