top of page
JAZZ TRIO Auziņš/Kurdeko/Ozols
JAZZ TRIO Auziņš/Kurdeko/Ozols

Sat, Nov 12

|

Rīga

JAZZ TRIO Auziņš/Kurdeko/Ozols

Kārlis Auziņš - saksofons Edvīns Ozols - bass Kaspars Kurdeko - bungas Trio izpilda Kārļa oriģinālkompozīcijas, kas ietekmējušas no Eiropas un Amerikas džeza mūzikas tradīcijām, kā arī latviešu un citu tautu folkmūzikas.

Registration is closed
See other events

Time & Location

Nov 12, 2022, 9:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

LV

Kārlis Auziņš - saksofons Edvīns Ozols - bass Kaspars Kurdeko - bungas

Trio izpilda Kārļa oriģinālkompozīcijas, kas ietekmējušas no Eiropas un Amerikas džeza mūzikas tradīcijām, kā arī latviešu un citu tautu folkmūzikas. Šajā sastāvā kompozīcijas, kalpo kā sākumpunkts improvizētam ceļojumam, kur galvenais uzsvars tiek likts uz saspēli un savstarpēju mijiedarbību. Šie elementi veido bagātīgu muzikālo pieredzi, kur abstrakcija satiekas ar melodijām, meditatīvs miers un vienkāršība darbojas kopā ar enerģētiskām pasāžām un virtuozitāti.

ENG

Kārlis Auziņš -saxophone Edvīns Ozols -double bass Kaspars Kurdeko -drums

The trio performs Karl's original compositions, influenced by European and American jazz music traditions and the folk music of Latvians and others. This composition is the starting point for an improvize journey where the main focus is on match and interaction. These elements form a rich musical experience where abstraction meets melodies, meditation, and simplicity work alongside energetic passages and virtuosity.

Share This Event

bottom of page