top of page
Jazz Jam Session | Rahel Talts quartet
Jazz Jam Session | Rahel Talts quartet

Wed, Nov 08

|

Rīga

Jazz Jam Session | Rahel Talts quartet

Rahel Talts un viņas kvartets ir īpaši talantīgi mūziķi, kuri ceļo ar mūziku caur laikiem un dažādiem žanriem. Viņu skaņdarbi apvieno mūsdienīgās džaza un bebopa ietekmes ar tradicionālās džeza mantojuma siltumu. Viņu melodijas ir viegli pieejamas un iedvesmojošas, piesaistot ikvienu, kas klausās.

Registration is closed
See other events

Time & Location

Nov 08, 2023, 8:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Rahel Talts par savu kvartetu stāstā tā: Mēs spēlējam manu mūziku, kas ir ietekmēta no tradicionālā džeza un bebopa, bet tajā ir arī liels uzsvars uz melodijām, kuras man patīk vienkāršas, viegli uztveramas un tautas mūzikas iespaidā. Varētu teikt, ka šī mūzika ir mazliet laimīga sintēze ar dažām jaukām melodijām un arī tradīciju ietekmēm. Man patīk savā mūzikā savienot mūsdienas un senatni!

Klausieties mūsu albumu šeit: https://ampl.ink/aXkP6

Bungas - Jesper Lørup Christensen (DK) Bass - Mariusz Praśniewski (PL) Klavieres - Rahel Talts (EE) Saksofons - Donatas Petreikis (LT)

Facebook mūziķa lapa: https://m.facebook.com/RahelTaltsMusic/ Instagram: https://www.instagram.com/raheltalts/ YouTube: https://youtube.com/@rakuruulib

\eng

Rahel Talts describes his quartet as: We play my music which is influenced by traditional jazz and bebop but also has a strong emphasis on the melodies which I like to have simple, catchy and folk influenced. You might say that the music is a somewhat happy fusion with some lovely melodies and influences from the tradition as well. I like to connect modern and old days in my music!

Listen to our album here: https://ampl.ink/aXkP6

Drums - Jesper Lørup Christensen (DK) Bass - Mariusz Praśniewski (PL) Piano - Rahel Talts (EE) Sax - Donatas Petreikis (LT)

Facebook musician page: https://m.facebook.com/RahelTaltsMusic/ Instagram: https://www.instagram.com/raheltalts/ YouTube: https://youtube.com/@rakuruulib

Share This Event

bottom of page