top of page
JAZZ AFTER JAZZ / @M/DARBNICA
JAZZ AFTER JAZZ / @M/DARBNICA

Fri, Jul 01

|

Rīga

JAZZ AFTER JAZZ / @M/DARBNICA

JAZZ AFTER JAZZ/ K&J / LADIES JAM @M/DARBNICA FRIDAY PARTY - PARTY! RNB X JAZZ X SOUL Jaunā talantīgā SUPER krutā Julianna Tīruma& Gati Pāvilu Breijeru Īpašais viesis- Katrīna Kabiņecka! Biļetes iegādājies M/Darbnīcā un aula.lv! https://www.aula.lv/.../jazz-after-jazz-randb-friday...

Registration is closed
See other events

Time & Location

Jul 01, 2022, 10:00 PM – Jul 02, 2022, 7:00 AM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

AICINĀM JŪS UZ JAZZ AFTER JAZZ GROOVY PIEKTDIENAS VAKARU , KUR MUMS BŪS IESPĒJA KLAUSĪTIES DIVAS FANTASTISKAS, TALANTĪGAS DAIĻAVAS!

Jaunā talantīgā SUPER krutā Julianna Tīruma – jazz dalībniece, piedalās katrā mūsu organizētajā Late Night Jam!

VĒL! Īpašais viesis, kas pagaidām nav ciemojies pie mums tik regulāri - Katrīna Kabiņecka! (vairāk info apraksta turpinājumā)

Pirmajā vakara daļā baudīsm zināmu kompozcīju aranžijas, r&b dāmu izpildījumā, mūziķi ir silti gaidīti pievienoties uz skatuves pasākuma otrajā daļā. OPEN STAGE - FREE JAM LĪDZ RĪTAM!

//

Julianna sākotnēji padziļināti mācījusies klasisko mūziku, paralēli apzinot gospelmūziku, kas pārauga džeza mūzikas studijās. Dziedātāja aktīvi strādā pie oriģinālmūzikas gan r&b, gan gospel žanrā, kā arī uzstājas ar blues, jazz, r&b, pop, gospel sastāviem.

Juliannu un Gati vieno ne tikai mācības Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļā, bet arī kopīgā izpratne par mūzikas radīšanu momentā, savstarpējā kontakta nozīmi ikdienā un mākslinieciskās domas veidošanā. Lai arī abu jauno mākslinieku individuālās gaumes un projekti atšķiras, kopīgo saspēli tas tikai papildina.

Gatis Pāvils Breijers ir improvizētās un džeza mūzikas pianists un komponists, kura spēles manierē saklasusāmas dažādu mūzikas stilu ietekmes. Pianista radošā darbība šobrīd ietver koncertus ar laikmetīgā džeza klavieru trio un eksperimentālās elektroniskās mūzikas apvienību ''PakāPiens''.

Duo koncertā izpildīs Juliannas oriģinālmūziku, kā arī abu mākslinieku iemīļotus r&b skaņdarbus.

Julianna: https://youtu.be/2-1vey_vnK0 https://www.instagram.com/juliannatiruma/ https://www.facebook.com/julianna.tiruma/

// Katrīna Kabiņecka ir liepājniece, kura mīlestību pret mūziku atklājusi jau ļoti agrā vecumā. Pēc 3 gadu mācībām Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas džeza un populārās mūzikas nodaļā, šobrīd ir 1. kursa studente Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kur apgūst džeza dziedāšanu pie Ingas Bērziņas. Regulāri papildina zināšanas dažādās meistarklasēs, ieguvusi godalgotas vietas dažādos jauno izpildītāju konkursos, piedalās festivālos un iesaistās dažādos muzikālajos projektos. Ir uzstājusies un sadarbojusies ar dažādiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem, uzstājas kopā ar Melngaiļskolas Bigbendu.

Jam Session dalībniekiem ieeja ir bez maksas. Biļetes iegādājies M/Darbnīcā un aula.lv!

https://www.aula.lv/.../jazz-after-jazz-randb-friday...

A. Briāna iela 9, Rīga bookings@mdarbnica.lv Uz tikšanos, M

Share This Event

bottom of page