top of page
International Jazz Day | 30/04 | 18:00
International Jazz Day | 30/04 | 18:00

Tue, Apr 30

|

Rīga

International Jazz Day | 30/04 | 18:00

In the first part of the concert, Santa Šillere will guide us through the sounds and influences of original jazz music & tribute to the legendary jazz vocalist, Sarah Vaughan, who left an unforgettable mark in the history of jazz music.

Registration is closed
See other events

Time & Location

Apr 30, 2024, 6:00 PM – 11:10 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

M/Darbnīca aicinām jūs uz vakaru, kurā džeza vokāla māksla pieņems pārsteidzošus veidolus un krāsas. Šajā neaizmirstamajā koncertā uz mūsu skatuves pulcēsies divas talantīgas vokālistes, kas savā veidā raksturo Latvijas džeza mūzikas bagātību un daudzveidību.

Artjoms Sarvī - klavieres Pauls Ķierpe - bungas Jānis Pastars - ģitāra Beāte Meirāne- bass Volha Zakharova- baritona saksofons

Vokālistes: Santa Šillere (pirmā daļa) Evilena Protektore (otrā daļa)

Pirmajā daļā: Santa Šillere būs mūsu ceļvedis, atklājot oriģinālmūzikas skaņas, kā arī muzikālus iespaidus par godu Sarah Vaughan 100 gadu jubilejai, džeza vokālajai leģendai, kas iezīmējusi neaizmirstamu ceļu džeza mūzikas vēsturē. Santa Šillere ir ne tikai džeza dziedātāja, bet arī komponiste un vokālā pedagoģe, kura savu talantu ir atklājusi plašā mērogā - no vietējiem festivāliem līdz starptautiskiem konkursiem.

Otrajā daļā: Evilena Protektore iepazīstinās ar savu jaunāko orģinālmūziku, kas satrieks un ievilks jūs dziļākās skaņu pasaules pārdomās. Evilena, Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļas maģistrante, savā ceļojumā caur džeza mūzikas ainavu ir sadarbojusies ar daudziem starptautiskiem mūziķiem un ieguvusi ievērojamus apbalvojumus.

Datums: 30. aprīli Laiks: 20:00

Atrašanās vieta: Aristīda Briāna iela 9, Rīga

Ja biļešu servisā biļetes ir izpārdotas, tad vari iegādāties biļetes M/Darbnīcā uz vietas, norēķinoties ar skaidru naudu.

Biļetes: https://fienta.com/lv/international-jazz-day-at-m-darbnica

Share This Event

bottom of page