top of page
GRUPA LUPA @ M/DARBNICA
GRUPA LUPA @ M/DARBNICA

Wed, Oct 26

|

Rīga

GRUPA LUPA @ M/DARBNICA

Grupā “Lupa”, dibināta 2016.gadā, apvienojušies četri no labākajiem Latvijas džeza un laikmetīgās mūzikas māksliniekiem: Dāvis Jurka – alta saksofons, “Erica Synths” efekti; Ritvars Garoza – sintezatori un “Fender Rhodes”, Valters Sprūdžs – basģitāra; Andris Buiķis - bungas.

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

Oct 26, 2022, 9:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Grupā “Lupa”, dibināta 2016.gadā, apvienojušies četri no labākajiem Latvijas džeza un laikmetīgās mūzikas māksliniekiem: Dāvis Jurka – alta saksofons, “Erica Synths” efekti; Ritvars Garoza – sintezatori un “Fender Rhodes”, Valters Sprūdžs – basģitāra; Andris Buiķis - bungas, “Tempest” analogā bungmašīna. Grupas debijas skaņuplate “Sequences and Consequences” nominēta “Austras Balva 2019”, kā arī Mūzikas ierakstu gada balvai kategorijā “Džeza mūzika”. ““Sequences and Consequences” ir uz viena viļņa ar citiem pasaulē ierakstītiem mūsdienu modern-jazz, soul-jazz, electric-jazz, fusion ierakstiem,“ vērtē Mareks Ameriks, neatkarīgās un džeza mūzikas ierakstu izdevniecības “Jersika Records” mākslinieciskais direktors.

Vairāk informācijas: www.facebook.com/GrupaLupa/ www.youtube.com/channel/UC2M2i7A57_5lFPWGUAlRPTA www.instagram.com/lupamusiclv/ grupalupa.com

!!!! Pēc koncerta Jazz Jam. Ņem līdzās savu mīļo instrumentu un piedalies! Ieeja bezmaksas, ja esi jam dalībnieks vai mūzikas students !!!!

IEEJAS BIĻETE -

Uz tikšanos, M

Share This Event

bottom of page