top of page
Džeztivāls
Džeztivāls

Tue, Jun 04

|

Rīga

Džeztivāls

Jau trešo gadu notiek no 4. - 6. jūnijam džeza festivāls ar nosaukumu "Džeztivāls", kurā dzirdami JVLMA džeza mūzikas katedras studentu mācību noslēguma darbi.

Time & Location

Jun 04, 2024, 6:00 PM – Jun 06, 2024, 10:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

"Ja vēlaties dzirdēt, kāds ir visjaunākais latviešu džezs; kas ir tie cilvēki, kas tūlīt kļūs par nākamajām Latvijas zvaigznēm, tad šī ir īstā vieta, lai atnāktu un aplūkotu viņus sava ceļa sākumā." 

- Indriķis Veitners. JVLMA Džeza mūzikas katedras vadītājs*

Jau trešo gadu notiek džeza festivāls ar nosaukumu "Džeztivāls", kurā dzirdami JVLMA džeza mūzikas katedras studentu mācību noslēguma darbi. Festivāla formāts ļauj studentiem pieredzēt džeza mūzikas procesu tieši tādā veidā, kāds tas ir koncertdzīvē, savukārt klausītājiem – iepazīt topošās Latvijas džeza mūzikas zvaigznes.

Ieeja – bez maksas! . DŽEZTIVĀLS programma

  • 4. jūnijā sākot no plkst. 18.00 uzstāsies Laima Lodiņa, Enriko Corvison, Katrīna Avotiņa, Andris Žabris, Marks Jonatans Runds, Jelizveta Širjajeva, Aleksejs Kopilovs, Marta Monta Zūdiņa, Ralfs Arbidāns, Kristians Justs, Miks Jurovs, Ieva Leiduma, Everita Sējāne, Paula Saija, Karīna Aurora Paņina, Kristaps Hermanis, Emīls Knubis, Guntis Majevskis, Lilija Pinne, Āris Pickainis un Kristens Kupčs.
  • 5. jūnijā sākot no plkst. 18.00 uzstāsies Kristiāns Kārkliņš, Mike McDermott, Matea Jerkovic, Sanija Eglīte, Toms Kozlovs, Gita Laimīte, Kintija Krastiņa, Vadims Kiula, Sanija Roze, Ģirts Pavēnis, Gustavs Voldemārs Vilsons, Eduards Bariss, Madara Dzene, Oskars Nejs un 3.kursa kombo sastāvs.
  •  6. jūnijā sākot no plkst. 18.00 varēsiet dzirdēt vokālo ansambli, kā arī 1. un 2. kursu studentu kombo sastāvu uzstāšanos!

*Intervijā Latvijas Radio 3 raidījumā "Pa ceļam ar klasiku", 2023

Share This Event

bottom of page