top of page

Thu, Dec 02

|

M/Darbnīca

Deniss Pashkevich & Sebastian Studnitzky

Registration is closed
See other events

Time & Location

Dec 02, 2021, 8:00 PM – 11:00 PM

M/Darbnīca, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

M/Darbnīcā, 2. decembra vakarā, īpašā koncertprogrammā uzstāsies džeza saksofonists un komponists Deniss Paškevičs un vācu trompetists, pianists un komponists Sebastians Studņickis. Mākslinieki apvienos / izpildīs akustiskās un džeza mūzikas tradīcijas ar elektronisko mūziku un modulāro sintezatoru pielietojumu. Abi mūziķi jau vairākus gadus rada dažādas koncertprogrammas un daudzkārt uzstājušies kopā, atskaņojot džeza standartus un radot vēl nebijušas skaņu sintēzes, apvienojot akustisko un elektronisko skanējumu.

biļetes 7 eur / bookings@mdarbnica.lv

!!! ieeja ar derīgu vakcinācijas sertifikātu vai izslimošanas apliecinājumu

Sebastians Studņickis ir ceļotājs starp džeza, klasiskās un elektroniskās mūzikas jomām. Viņš ir starptautiski atzīts izpildītājs no Vācijas, ar izcilām trompetes un taustiņinstrumentu spēles prasmēm. Tikai daži viņa paaudzes instrumentālisti ir bijuši uz tik daudzu klubu un festivālu skatuvēm visā pasaulē. Četru gadu vecumā viņš iemācījās spēlēt klavieres, astoņu gadu vecumā trompeti, vēlāk studējis šos instrumentus džeza un pop jomā, Štutgartes Mūzikas universitātē. Pēc tam mākslinieks pārvācās uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur Bērklijas mūzikas koledžā ieguva grādu filmu mūzikā un komerciālajā aranžēšanā. 2012. gadā viņš nodibināja savu ierakstu kompāniju “Contemplate" un 2014. gadā Berlīnē aizsāka festivāla "XJAZZ" darbību, kā arī uzņēmās vadību kā tā muzikālais direktors.

Deniss Paškevičs ir viens no Baltijas vadošajiem džeza mūziķiem - saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs. Viņš ir viens no retajiem Baltijas reģiona māksliniekiem, kurš iekļauts Eiropas Džeza ģimenes kokā, kur minēts kā sava, unikāla stila pamatlicējs Latvijā.

Share This Event

bottom of page