top of page
ALISE & FLUTE JAM / @ M/DARBNICA
ALISE & FLUTE JAM / @ M/DARBNICA

Thu, Jul 07

|

Rīga

ALISE & FLUTE JAM / @ M/DARBNICA

MŪSU SUPERĪGĀ ALISE AR SAVĀM ORIĢINĀLKOMPOZĪCIJĀM! / Ieeja bezmaksas jam sesijas dalībniekiem ! / Biļetes var iegādāties aula.lv vai pie ieejas M/Darbnīcā / Links uz biļetēm: https://www.aula.lv/pasakumi/alise-and-flute-jam-mdarbnica

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

Jul 07, 2022, 9:00 PM

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Es esmu Alise un pirmo reizi dzīvē spēlēšu mūziku, kas ir mana. Esmu tam briedusi 20 no saviem gadiem un beidzot esmu gatava radīt telpu, kurā ienākt tiem, kas vēlas apsēsties ar mani vienā pasaulē. Šeit ir svarīgs siltums un krāsas, prieks, brīvība un pats galvenais - vienmēr palikt patiesam pašam pret sevi. 

Uz skatuves man blakus - cilvēki, kas pilnasinīgi iemieso šīs īpašības, un nekad neļauj man tās aizmirst:

Edgars Cīrulis pie taustiņiem, Reinis Puriņš ar trompeti, Svens Vilsons ar ģitāru, Aigars Reiters ar basģitāru, Rūdolfs Daņiļevičs pie bungām.

Pati nevaru sagaidīt, kad varēšu piedzīvot to, cik daudz gaismas šie mūziķi spēj radīt. Pēc koncerta džems!

Jam session dalībniekiem ieeja bez maksas!

Biļetes M/Darbnīca un aula.lv

Uz tikšanos!

ENG

I am Alise and this is the very first time I’m bringing my own music into daylight. It’s been brewing for almost 20 years, and now I’m finally ready to create space for those who’d like to come and sit down in my world. When you arrive, there’s warmth and colors, joy, freedom and most importantly - the wish to always stay true to oneself. On the stage with me - people who’ve always had these qualities and who would never let me forget them:

Edgars Cīrulis - keys, Reinis Puriņš - trumpet, Svens Vilsons - guitar, Aigars Reiters - bass guitar, Rūdolfs Daņiļevičs - drums.

I myself can’t wait to see how much light these musicians can create just with their presence. Join us at a jam session after the concert!

Free entry for jam session participants!

https://www.aula.lv/pasakumi/alise-and-flute-jam-mdarbnica Tickets at the door & aula.lv

See you!

Share This Event

bottom of page