top of page
DSCF6843 2.JPG

JAZZ JAM SESSION

Pievienojies mums katru trešdienu 21:00 Jazz Jam Session, kurā piedalās daudzveidīgs talantīgu starptautisku un latviešu mūziķu sastāvs. Izbaudi dzīvās džeza mūzikas saviļņojumu, kur mūziķi demonstrē plašu stilu klāstu, tostarp tradicionālo džezu, fusion un džezu ar elektroniskiem elementiem.

Jazz Jam Session ir lieliska iespēja mūzikas mīļotājiem pulcēties un baudīt vakaru dinamiskā un viesmīlīgā atmosfērā. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis džeza entuziasts vai žanra iesācējs, ļaujies izcils priekšnesumu valdzinājumam.

M/Galerija ir laikmetīgās mākslas galerija, kas atrodas M/Darbnīcas pirmajā stāvā. Tā atrodas ikoniskā, vēsturiskā vidē, vienā no Fon Stricka Villa savrupmājām, mēs sagaidīsim jūs intriģējošā vecā un jaunā, tradicionālā un eksperimentālā pretstatā, ļaujoties jauniem atklājumiem.

IMG_2551.jpg
RLT Facebook Banner.png

Galerijas vakars. Katra mēneša pēdējā ceturtdienā iepazīsti vairākas Rīgas laikmetīgās mākslas galerijas vienā vakarā, no plkst. 18:00 līdz vēlam vakaram piedāvājam bezmaksas pasākumus, izstādes un lielisku atmosfēru. Organizē Elena Salina, M/Galerijas kuratore.

BRIĀNIJA

Pirmajā mākslas piedāvājumā trīs latviešu mūsdienu mākslinieces - Kristīne Kutepova, Evija Skriba un Emma Sofija - pārveido Briāniju par pilsētas radošo rotaļu laukumu.

pagalms.jpeg
bottom of page