top of page
 WHAT IF / JAZZ BIGBAND @ M/DARBNICA
 WHAT IF / JAZZ BIGBAND @ M/DARBNICA

trešd., 09. nov.

|

Rīga

WHAT IF / JAZZ BIGBAND @ M/DARBNICA

Ar ERASMUS+ programmas atbalstu BIGBANDĀ apvienojušies Olborgas (Dānija), Gēteborgas (Zviedrija), Roterdamas (Nīderlande), Tallinas (Igaunija) un Rīgas (Latvija) džeza studenti. Kopā ar studentiem strādās pazīstami džeza mūziķi Martin Granum (Dānija, ģitāra), Joost Patočka (Nīderlande).

Registration is closed
See other events

Time & Location

2022. g. 09. nov. 21:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

What if… A Counterfactual Fairytale for Jazz Bigband

// What If.. ir hipotētisks stāsts par to, kas nekad nav noticis, tajā pašā laikā mēģinot iedomāties, kā izskatītos lietas, ja būtu noticis tas, kas nekad nav noticis. E.Skomsvolls: “Mani ieinteresēja fakts, ka džezs un klasiskā mūzika skan tik atšķirīgi, īpaši pirmajās džeza ēras desmitgadēs 20.gs. sākumā. Un es sāku spēlēties ar idejām, kā skanētu mūzika, ja, piemēram, Ņuorleānas džezs būtu saplūdis ar Arnolda Šēnberga atonālo 12 toņu tehniku. Tātad mana hipotētiskā pasaka ir “kas būtu bijis, ja džezs un klasiskā mūzika būtu ieklausījušies cits citā, sākot ar 1910.gadu un turpmāk”.

Ar ERASMUS+ programmas atbalstu BIGBANDĀ apvienojušies Olborgas (Dānija), Gēteborgas (Zviedrija), Roterdamas (Nīderlande), Tallinas (Igaunija) un Rīgas (Latvija) džeza studenti. Kopā ar studentiem strādās pazīstami džeza mūziķi Martin Granum (Dānija, ģitāra), Joost Patočka (Nīderlande, sitaminstrumenti), Andrejs Jevsjukovs (ģitāra) un citi.

Studenti ārzemju pasniedzēju vadībā iestudējuši norvēģu džeza komponista un pianista Erlenda Skomvolla skaņdarbu WHAT IF. Kā arī koncertā uzstāsies trīs starptautiski studentu džeza kombo!

/ Erlends Skomsvolls ir norvēģu komponists, aranžētājs un pianists, kurš izveidojis ritmiski un melodiski spilgti individuālu stilu. Liela daļa viņa dzīves saistīta ar Trondheimas Džeza orķestri, kuram veidotas aranžijas koncertiem ar Pat Metheny, New York Voices un Chick Corea , kā arī ar viņa paša bendu Skomsork. Erlenda Skomsvolla klavierspēli iedvesmojuši Count Basie, Keith Jarrett un Bill Evans.

!!!

Pēc koncerta JAZZ JAM SESSION, kur aicinām visus visus piedalīties un jamot kopā ar studentiem, mūsmāju māksliniekiem! Ir aicināts ikkatrs, īpaši šoreiz aicinām džeza studentus un jaunos māksliniekus, lai veidotu kopradi un unikālu piedzīvojumu!

!!!

Ieejas biļete - 5 eur Mūzikas studenti & jam dalībnieki trešdienās nāk bez ieejas maksas!

Uz tikšanos, M

Share This Event

bottom of page