top of page
VOICINGERS / Marta Kloučková Quartet + JAM SESSION
VOICINGERS / Marta Kloučková Quartet + JAM SESSION

otrd., 09. aug.

|

Rīga

VOICINGERS / Marta Kloučková Quartet + JAM SESSION

🔸 19:00 DREAM TELLER Kristīne Cīrule - vokāls Edgars Cīrulis - klavieres Jānis Rubiks - kontrabass 🔸 20:00 MARTA KLOUČKOVA QUARTET Marta Kloučková – vokāls Rūdolfs Macats – klavieres Mateusz Szewczyk – kontrabass Grzegorz Maslowski – bungas https://www.facebook.com/events/745206606813398/?aconte

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

2022. g. 09. aug. 19:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Džeza festivāls VOICINGERS ON TOUR no 9.-14. augustam aicina ikvienu džeza mūzikas, improvizācijas un kultūras dzīves baudītāju uz festivāla ikvakara koncertiem. Katru festivāla dienu būs iespēja dzirdēt Latvijas jauno džeza paaudzi un iespējams vēl kādam neatklātus talantus, savukārt vakara otrajā daļā gaidāma ārzemju viesmākslinieka īpaši gatavota koncertprogramma.

19:00 DREAM TELLER

Projekts “Dream Teller” ir divu komponistu un mākslinieku satikšanās, lai radītu mūziku, kas apskata tēmas par sapņoem, zemapziņu un sevī vēl neatklāto. 2022. gadā izdots debijas albums “A Dream We Didn’t Know About”

Kristīne Cīrule - vokāls Edgars Cīrulis - klavieres Jānis Rubiks - kontrabass

https://youtu.be/NnycQzaPhYY

20:00 MARTA KLOUČKOVA QUARTET

Marta Kloučková ir džeza vokāliste un komponiste no Čehijas. Ar spēcīgu, sievišķīgu balsi Marta iekarojusi daudzu klausītāju sirdis kā Čehijā, tā arī citviet Eiropā kā soliste un vokālās grupas “SKETY” dalībniece. 2018. gadā debitējusi ar albumu “Loving Season”, ierindojoties Čehijas labāko džeza albumu gada topā un saņemot apbalvojumu Ward Swingle Award. Uzstājusies kopā ar unikālās balss īpašnieci Lizz Wright.

Marta Kloučková – vokāls Rūdolfs Macats – klavieres Mateusz Szewczyk – kontrabass Grzegorz Maslowski – bungas

https://www.youtube.com/watch?v=62he4nxiaOw

21:30 JAM SESSION ar

Edgars Cīrulis - klavieres Pawel Zwierzynski-Pioro - kontrabass Ivars Arutjunjans - bungas

Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitālfonda fonds, JVLMA, sporta preču internetveikals SportX, Polijas vēstniecība Latvijā.

Share This Event

bottom of page