top of page
VOICINGERS / Ganna Gryniva + JAM SESSION
VOICINGERS / Ganna Gryniva + JAM SESSION

trešd., 10. aug.

|

Rīga

VOICINGERS / Ganna Gryniva + JAM SESSION

🔸19:00 KALNEJAS Marija Valmiera – vokāls Toms Valmiers – kontrabass Spāre Vītola – vijole 🔸20:00 GANNA GRYNIVA Ganna Gryniva – vokāls Edgars Cīrulis – klavieres Pawel Zwierzynski-Pioro – kontrabass Grzegorz Maslowski – bungas https://www.facebook.com/events/448125210233241/?acontext=%7B%22event_a

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

2022. g. 10. aug. 19:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Džeza festivāls VOICINGERS ON TOUR no 9.-14. augustam aicina ikvienu džeza mūzikas, improvizācijas un kultūras dzīves baudītāju uz festivāla ikvakara koncertiem. Katru festivāla dienu būs iespēja dzirdēt Latvijas jauno džeza paaudzi un iespējams vēl kādam neatklātus talantus, savukārt vakara otrajā daļā gaidāma ārzemju viesmākslinieka īpaši gatavota koncertprogramma.

19:00 KALNEJAS

Apvienības “Kalnejas” repertuārā atpazīsiet dažādas latviešu tautas dziesmas, kā arī dzirdēsiet pašu radītu oriģinālmūziku latviešu valodā. 2020. gadā izdots debijas EP “Lejas I” kā veltījums dzimtenes valsts svētkiem.

Marija Valmiera – vokāls Toms Valmiers – kontrabass Spāre Vītola – vijole

https://www.youtube.com/watch?v=7W1J1aJ58Ik

20:00 GANNA GRYNIVA

Ganna ir džeza dziedātāja, komponiste un pianiste no Berlīnes. Ar spēcīgām dzimtas saknēm Ukrainā un Vācijā vienlaikus, māksliniece drosmīgi izmanto savas multikulturālās saknes kā indentitāti mūzikā. Gannas oriģinālmūzikā dzirdama eklektika starp džezu un Ukraiņu folkloru, klasisko un eksperimentālo mūziku. Sadarbojusies ar mūziķiem Kurt Rosenwinkel, Louis Cole, Michael League, Pedro Martins, kā arī regulāri koncertē visā Eiropā.

Ganna Gryniva – vokāls Edgars Cīrulis – klavieres Pawel Zwierzynski-Pioro – kontrabass Grzegorz Maslowski – bungas

https://youtu.be/wpKENJTjcZA

21:30 JAM SESSION ar

Rūdolfs Macats - klavieres Mateusz Szewczyk - kontrabass Ivars Arutjunjans - bungas

Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitālfonda fonds, JVLMA, sporta preču internetveikals SportX, Polijas vēstniecība Latvijā.

Share This Event

bottom of page