top of page
RAHU THE FOOL @M/DARBNĪCA
RAHU THE FOOL @M/DARBNĪCA

ceturtd., 01. sept.

|

Rīga

RAHU THE FOOL @M/DARBNĪCA

Rahu The Fool, M/Darbnīca un pirmais septembris. Izcila kombnācja. Šis būs jestrs vakars piecu lielisku, muzikālu rezgaļu sabiedrībā. “Rahu the Fool” mūzika nāk no 20. gadsimta pirmās puses – tautas mūzika, blūzs, džezs, jūrnieku un karavīru dziesmas un šlāgeris tā visklasiskākajā izpratnē.

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

2022. g. 01. sept. 21:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Rahu The Fool, M/Darbnīca un pirmais septembris. Izcila kombnācja.

Šis būs jestrs vakars piecu lielisku, muzikālu rezgaļu sabiedrībā. “Rahu the Fool” mūzika nāk no 20. gadsimta pirmās puses – tautas mūzika, blūzs, džezs, jūrnieku un karavīru dziesmas un šlāgeris tā visklasiskākajā izpratnē, kas tiek apvienotas ar latviešu ziņģēm.

Lauma Bērza- vijole, balss Evita Bambāne - kontrasbass, balss Bennijs Zeltkalis - saksofons, ukulele, balss Jāzeps Podnieks - veļasdēlis, balss, ukulele, mutes harmonikas Pēteris Narubins - balss, ģitāra, mandolīna, stompbox

Viņi paši sevi dēvē par bandu, ne grupu, kas pasaka priekšā, kādās noskaņās aizvadīsim šo vakaru - Missisipī upes dvesmas, tradicionālā blūza un džeza atmiņas, kāršu spēles, kubas cigāri, kurus vēl joprojām nevaram atļauties, un citi sankcionēti un nesankcionēti pigori.

Biļetes aula un pie ieejas!

Tu esi gaidīts! M

Share This Event

bottom of page