top of page
POLIFAUNA @M/DARBNĪCA
POLIFAUNA @M/DARBNĪCA

otrd., 14. febr.

|

Rīga

POLIFAUNA @M/DARBNĪCA

Polifauna ir drīmpopa/indī roka apvienība no Rīgas, kas savā skanējumā plaši izmanto atmosfēriskas sintezatoru un ģitāras efektu skaņu sienas kombinācijā ar grūvīgiem ritma elementiem.

Registration is closed
See other events

Time & Location

2023. g. 14. febr. 20:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

[LV]

Polifauna ir drīmpopa/indī roka apvienība no Rīgas, kas savā skanējumā plaši izmanto atmosfēriskas sintezatoru un ģitāras efektu skaņu sienas kombinācijā ar grūvīgiem ritma elementiem. Polifaunas mūziku atzinīgi novērtējuši ārzemju un vietējie klausītāji, kā arī mūzikas kritiķi, tostarp albumam "You Look Like A Lost Soul" saņemot prestižo Austras balvu, kā arī Zelta mikrafonu. Grupa izpildīs dziesmas gan no iepriekšējā, gan arī topošā albuma, kā arī būs sagatavojusi dažus pārsteigumus par godu mīlētāju dienai.

Spotify: https://open.spotify.com/artist/4eHWOPpAsjYg5kS6Weq4Ur...

*Biļetes- https://www.bilesuserviss.lv/.../polifauna-m-darbnica.../

[ENG]

Polifauna is a dreampop/indie rock group from Riga, which uses atmospheric walls of synth and guitar effects in combination with thumping rhythm elements. Polifauna's music has been acclaimed by international and local audiences as well as music critics, including the prestigious Austras Award and the Golden Microphone for the album "You Look Like A Lost Soul". The band will perform songs from both their previous and forthcoming albums, as well as a few surprises to celebrate the day of lovers.

Spotify: https://open.spotify.com/artist/4eHWOPpAsjYg5kS6Weq4Ur...

*Tickets- https://www.bilesuserviss.lv/.../polifauna-m-darbnica.../

Share This Event

bottom of page