top of page
ORBITRONS @ M/DARBNICA
ORBITRONS @ M/DARBNICA

sestd., 08. okt.

|

Rīga

ORBITRONS @ M/DARBNICA

Ja melnais caurums ir visu savācošs un iznīcinošs, tumšs un neizbēgams, tad otrā spoguļa pusē jāstāv žilbinošam, tieši tikpat bezpersoniski neizbēgami visaptverošam, visu visuma esības daļiņu izstarojošam okeānam. Šeit laiks ir viens - kur beidzas, tur sākas. Ja tas reiz bija, tas ir arī tagad.

Registration is closed
See other events

Time & Location

2022. g. 08. okt. 20:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Par cik pagājušais Alises koncerts bija ar supertruper neskaitāmi daudz jaukām atsauksmēm. Mēs paši to dikti izbaudījām!

Aicinām Alisi un viņas EPIC bandu izpausties pie mums atkal! Ieķer biļeti laicīgi, lai arī tu dzirdētu šo kosmisko lidojumu.

PAR ORBITRONU

Ja melnais caurums ir visu savācošs un iznīcinošs, tumšs un neizbēgams, tad otrā spoguļa pusē jāstāv žilbinošam, tieši tikpat bezpersoniski neizbēgami visaptverošam, visu visuma esības daļiņu izstarojošam okeānam. Šeit laiks ir viens - kur beidzas, tur sākas. Ja tas reiz bija, tas ir arī tagad. Ja tas būs, tas reiz bija, un nekas no tā nekad nebeidzas. Orbitrons ir Alises Golovackas oriģinālkompozīciju galaktikas stāsts kopā ar Edgaru Cīruli, Reini Puriņu, Svenu Vilsonu, Aigaru Reiteru un Rūdolfu Daņiļeviču.

..MŪSU SUPERĪGĀ ALISE AR SAVĀM ORIĢINĀLKOMPOZĪCIJĀM

Edgars Cīrulis pie taustiņiem, Reinis Puriņš ar trompeti, Svens Vilsons ar ģitāru, Aigars Reiters ar basģitāru,

Pēc koncerta džems!

Jam session dalībniekiem ieeja bez maksas!

Biļetes M/Darbnīca un fienta.com

https://fienta.com/lv/orbitrons-at-m-darbnica

Uz tikšanos! M

Share This Event

bottom of page