top of page
M/Darbnīca 3 Anniversary Week
M/Darbnīca 3 Anniversary Week

sestd., 07. okt.

|

Rīga

M/Darbnīca 3 Anniversary Week

Dāmas un kungi, mākslas baudītāji. Laipni lūgti Kultūras telpas M/darbnīca triumfālajos trīs gadu pastāvēšanas svētkos! Šo trīs gadu laikā mēs esam pieredzējuši neskaitāmus kultūras pasākumus, kopā esam realizējuši 453 kultūras pasākumu, kuri ietver - 170 Jazz jam session koncertus, 70 koncertus u.c

Registration is closed
See other events

Time & Location

2023. g. 07. okt. 21:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

[LV] Dāmas un kungi, mākslas baudītāji. Laipni lūgti Kultūras telpas M/darbnīca triumfālajos trīs gadu pastāvēšanas svētkos! 

Šo trīs gadu laikā mēs esam pieredzējuši neskaitāmus kultūras pasākumus, kopā esam realizējuši 453 kultūras pasākumu, kuri ietver- 170 Jazz jam session koncertus, 70 koncertus uz Briania pagalma skatuves, 37 mākslas izstādes.

Taču runa nav tikai par mākslu, bet arī par cilvēkiem, kas padara šo vietu dzīvu. Mūsu komanda ir savdabīgu un spilgtu personību apvienojums, par kuriem varētu domāt, ka tos ar kastinga palīdzību izvēlējusies režisoru komanda. Un neaizmirsīsim mūsu uzticamo auditoriju! Jūs, cilvēki, kas atgriežaties, lai skatītos vēl un vēl, dodat mums ticību, ka mēs varam vēl!

Tāpēc, paceļot glāzes , lai nosvinētu trīs kultūras un radošuma gadus, atcerēsimies, ka M/darbnīca nav tikai vieta, tas ir piedzīvojums.

Vairāk par pasākumu: https://www.facebook.com/events/697354882238743/

Esam atvērti no 16:00 | Koncerts 21:00

[ENG] Ladies and gentlemen, art lovers. Welcome to the triumphant three-year celebration of M/Darbnīca! 

During these three years, we have witnessed countless cultural events, we have realized a total of 453 cultural events, which include- 170 Jazz jam session concerts, 70 concerts on the Briania Courtyard stage, 37 art exhibitions.

But it's not just about the art, it's also about the people who make this place come alive. Our team is a mix of distinctive and bright personalities, who you might think would have been selected by a casting call by the directing team. And let's not forget our loyal audience! You, the people who come back to watch more and more, give us faith that we can do more!

So as we raise our glasses to celebrate three years of culture and creativity, let's remember that M/workshop is not just a place, it's an adventure.

More about event: https://www.facebook.com/events/697354882238743/

Esam atvērti no 16:00 | Koncerts 21:00

Share This Event

bottom of page