top of page
Kautkaili | Albuma prezentācijas koncerts
Kautkaili | Albuma prezentācijas koncerts

piektd., 24. nov.

|

Rīga

Kautkaili | Albuma prezentācijas koncerts

The nostalgic pop group Kautkaili invites you to the presentation concert of their debut album "Kāda jēga" at M/Darbnīca on November 24th. Pre-sale tickets are sold out, but on the spot, it will be possible to buy them for 20 EUR.

Registration is closed
See other events

Time & Location

2023. g. 24. nov. 21:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Nostalģiskā popa grupa Kautkaili aicina uz sava debijas albuma “Kāda jēga” prezentācijas koncertu M/Darbnīcā 24. novembrī.

“Šis albums būs pašterapeitisks attiecību vērojumu stāsts - par sevi, līdzcilvēkiem un mums kā sabiedrību, aicinot izzināt un pieņemt savus dziļumus. Dziesmu stāsti, kas gana ilgi dzīvojuši mūsu prātos, nu ar nepacietību gaida, kad tiks nodoti tālāk mūsu klausītājiem,” stāsta grupas soliste un dziesmu autore Kristīne Pāže.

Kautkaili pirmais albums “Kāda jēga” iznāks 24. novembrīm taču tā priekšvēstnesis, dziesma “Ļauj man” jau pieejama visās straumēšanas platformās - orcd.co/laujman

Kautkaili veido mūziķi Kristīne Pāže, Didzis Bardo un Krists Krūskops. Kautkaili mūzikā sakausē latviešu 90-to gadu alternatīvo popmūziku un pasaulīgu soulmūziku, taču tās dimants ir dziedātāja un dziesmu autore Kristīne, kuras samtainā balss un inteliģentās melodijas ieved vēl neiepazītā jūtu pasaulē. Jau izdotās dziesmas ir iekarojušas Latvijas radiostaciju viļņus un dziesmas “Kaut kaili” video saņēmis “Zelta mikrofonu” kā labākais savā kategorijā.

Koncerta sākums 21:00

 Biļetes pieejamas mdarbnica.lv un https://bit.ly/kautkaili-mdarbnica

Share This Event

bottom of page