top of page
Kalnejas
Kalnejas

ceturtd., 07. sept.

|

Rīga

Kalnejas

Kalnejas ir muzikālā apvienība, kas izpilda aranžētas tautas dziesmas un savu orģinālmūziku gan ar pašu radītiem tekstiem, gan izmantojot tekstus no Dainu skapja. Kalnejas uzsāka savu darbību 2017. gadā un līdz šim grupa ir izdevusi savu pirmo mini albumu ar nosaukumu “Lejas I”.

Registration is closed
See other events

Time & Location

2023. g. 07. sept. 21:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

[LV] Kalnejas ir muzikālā apvienība, kas izpilda aranžētas tautas dziesmas un savu orģinālmūziku gan ar pašu radītiem tekstiem, gan izmantojot tekstus no Dainu skapja. Kalnejas uzsāka savu darbību 2017. gadā un līdz šim grupa ir izdevusi savu pirmo mini albumu ar nosaukumu “Lejas I”. 

Sastāvā muzicē vokāliste Marija Valmiera un kontrabasists Toms Valmiers, kuri plašākai sabiedrības daļai ir zināmi kā dalībnieki grupā “The Coco’nuts”, un vijolniece Spāre Vītola, kura aktīvi darbojas muzikālajā apvienībā “Alejas”.

Biļetes: 5 EUR

Vairāk par pasākumu: https://www.facebook.com/events/2733973040075896/

 

[eng] Kalnejas is a musical group that performs arranged folk songs and their own original music, both with their own lyrics and using lyrics from the Dainu closet. Kalnejas started in 2017 and so far the group has released its first mini-album called "Lejas I".

The line-up includes vocalist Marija Valmiera and double bassist Toms Valmiers, who are known to the general public as members of the band "The Coco'nuts", and violinist Spāre Vītola, who is active in the musical association "Alejas".

Tickets: 5 EUR

More about event: https://www.facebook.com/events/2733973040075896/

Share This Event

bottom of page