top of page
Johnny Biner Trio | INTERNATIONAL PERFORMANCE
Johnny Biner Trio | INTERNATIONAL PERFORMANCE

piektd., 05. maijs

|

Rīga

Johnny Biner Trio | INTERNATIONAL PERFORMANCE

Johnny Biner Trio ir funka grupa no Amsterdamas, kas spēlē mūsdienīgas dvēseliskas vibrācijas un ritmus. Ietekmēsies no 70. gadu fanka, soula, džeza un instrumentālajiem bītiem, un klausītājs tiks aizvests ceļojumā no vasarīgi vēsām vibrācijām līdz ledus aukstiem un stingriem bītiem.

Registration is closed
See other events

Time & Location

2023. g. 05. maijs 21:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Johnny Biner Trio ir funka grupa no Amsterdamas, kas spēlē mūsdienīgas dvēseliskas vibrācijas un ritmus. Ietekmēsies no 70. gadu fanka, soula, džeza un instrumentālajiem bītiem, un klausītājs tiks aizvests ceļojumā no vasarīgi vēsām vibrācijām līdz ledus aukstiem un stingriem bītiem. Trio kopā ar Džoniju jau aptuveni 3 gadus spēlē un koncertē individuāli citos projektos. Sanākot kopā mazskaitlīgā sastāvā un kā domubiedru brāļu grupa, trio nesen izdeva singlu visās platformās, izmantojot Amsterdamas izdevniecību "Wicked Wax", ieskaitot YouTube video no šīm sesijām. Pašlaik trio rīko iknedēļas groove jam session Sissi's Expo Amsterdamā. Tuvākajos plānos ir vinila albuma izdošana maijā (ar "Wicked Wax" starpniecību), kā arī gaidāmā turneja pa Vāciju, Lietuvu un Latviju.

Spotify saite: https://open.spotify.com/artist/0W10CMxqJek67QYo4WHyRO... Youtube saite: https://youtu.be/jFGY5109x94 IG: https://instagram.com/johnny_biner_trio?igshid=YmMyMTA2M2Y=

*Biļetes: https://www.mdarbnica.lv/tickets

Vairāk info: www.mdarbnica.lv

| ENG |

The Johnny Biner Trio is a funky group from Amsterdam playing contemporary soulful vibes and beats. With influences from the 70s, funk, soul, jazz to instrumental beats, the listener will be taken on a journey from summer breezing chill vibes to ice cold and tight beats. The trio has been playing and touring with Johnny for about 3 years individually in other projects. Coming together in a sparse set up, and as a group of likeminded brothers, the Trio recently released a single on all platforms via Amsterdam Label “Wicked Wax” including YouTube videos of these sessions. The trio is currently hosting a weekly groove jam session at Sissi’s Expo in Amsterdam. Upcoming plans are a vinyl release in May (via Wicked Wax), as well as an upcoming tour through Germany, Lithuania and Latvia.

Spotify link: https://open.spotify.com/artist/0W10CMxqJek67QYo4WHyRO... Youtube link: https://youtu.be/jFGY5109x94 IG: https://instagram.com/johnny_biner_trio?igshid=YmMyMTA2M2Y=

*Tickets: https://www.mdarbnica.lv/tickets

More info: www.mdarbnica.lv

Share This Event

bottom of page