top of page
JĒKABSONE & MACATS / PIANO DUO
JĒKABSONE & MACATS / PIANO DUO

svētd., 04. sept.

|

Rīga

JĒKABSONE & MACATS / PIANO DUO

2022. gada 4. septembrī, mūzikas un mākslas vietā M/Darbnīca dzirdēsiet brīnišķīgu koncertu romantiskā noskaņojumā. Par šo gaisotni parūpēsies pianists un komponists, mūzikas producents - Rūdolfs Macats, un dziedātāja/komponiste Arta Jēkabsone , kura šobrīd studē džeza vokālu Ņujorkā.

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

2022. g. 04. sept. 20:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Iesakām pasākumu apmeklēt ar ģimeni - jauno mācību gadu iesākot mierpilnā vakarā, sveču gaismā!

2022. gada 4. septembrī, mūzikas un mākslas vietā M/Darbnīca dzirdēsiet brīnišķīgu koncertu romantiskā noskaņojumā. Par šo gaisotni parūpēsies pianists un komponists, mūzikas producents - Rūdolfs Macats, un dziedātāja/komponiste Arta Jēkabsone , kura šobrīd studē džeza vokālu Ņujorkā. Šī būs pirmā muzikālā satikšanās abiem māksliniekiem kopā uz vienas skatuves. Programmā dzirdēsiet kādas slavenas dziesmas no amerikāņu pop/folk un jazz mūzikas, kā arī orģinālkompozīcijas. Šis noteikti būs salds koncerts tiem, kas grib pabaudīt romantiku. --

Arta Jēkabsone ir absolvējusi Rīgas Doma kora skolu, šobrīd turpina džeza studijas Ņujorkā. Dziedātāja uzstājusies Baltijas džeza festivālos, sadarbojusies ar pašmāju fanka grupu "Bunch of Gentlemen" un līdzās Sintijai Grigorjevai un Mārai Bulai ir "Lady Jazz Trio" dalībniece.

Rūdolfs Macats (“Vēstnieks”) ir multi-instrumentālists, komponists un mūzikas producents. Absolvējis Amsterdamas Konservatoriju kā džeza pianists. Vēlāk pašmācībā apguvis bungu spēli. Kā bundzinieks iestājies maģistrantūrā - Ritmiskajā Mūzikas Konservatorijā, Kopenhāgenā. Tur pabeidzis modernās mūzikas kompozīcijas klasi “Nordic Composer” , apvienojot mācības arī skolās Oslo un Gēteburgā. Šobrīd viņš ir viens no radošākajiem džeza un improvizētās mūzikas komponistiem Latvijā.

https://rudolfsmacats.wixsite.com/music

Rezervē sēdvietu pie galdiņa! Te - https://fienta.com/lv/jekabsone-macats-piano-duo

Vai pie ieejas!

Share This Event

bottom of page