top of page
Jazz Jam Session | Toms Rudzinskis Quartet
Jazz Jam Session | Toms Rudzinskis Quartet

trešd., 22. nov.

|

Rīga

Jazz Jam Session | Toms Rudzinskis Quartet

Ienirsti neparastā džeza vakarā kopā ar Toma Rudzinska kvintetu un īpašajiem viesiem! Par Tomu Rudzinski: Toms Rudzinskis ir viens no Baltijas vadošajiem saksofonistiem un komponistiem, kurš savos priekšnesumos un kompozīcijās piedāvā novatorisku un unikālu skanējumu.

Registration is closed
See other events

Time & Location

2023. g. 22. nov. 20:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Ienirsti neparastā džeza vakarā kopā ar Toma Rudzinska kvintetu un īpašajiem viesiem!

Par Tomu Rudzinski: Toms Rudzinskis ir viens no Baltijas vadošajiem saksofonistiem un komponistiem, kurš savos priekšnesumos un kompozīcijās piedāvā novatorisku un unikālu skanējumu.

Iepazīstieties ar māksliniekiem:

Matias Fischer: Viņa plašās studijas pie pieredzējušiem bundziniekiem no Dānijas un ārpus tās robežām ir aizvedušas viņu cauri dažādiem mūzikas žanriem, sākot ar džezu un beidzot ar laikmetīgo mūziku.

Kenneth Dahl Knudsen: Kenets ir basģitārists un grupu līderis, kurš sadarbojies ar atzītiem māksliniekiem un koncertējis uz skatuvēm visā pasaulē. Viņa kompozīcijas ir atskaņojuši pat prestiži orķestri.

Igors Osipovs: ir ģitārists ar unikālu, daudzslāņainu stilu, un viņa muzikālais ceļojums ir bagātināts ar studijām pie slaveniem mūziķiem.

Rūdolfs Macats: Rūdolfs Macats ir pazīstams kā pianists un komponists džeza un improvizētās mūzikas skatuvē, taču viņa daudzpusīgā darbība aptver plašu mūzikas stilu spektru.

Sastāvs: Toms Rudzinskis – saksofoni (Latvija) Kenneth Dahl Knudsen – bass (Dānija) Igor Osypov – ģitāra (Ukraina/Vācija) Rūdolfs Macats – taustiņinstrumenti (Latvija) Matias Fischer – drums (Dānija)

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/1698556357309564/

\eng

Dive into an evening of extraordinary jazz with the Toms Rudzinskis Quintet and special guests!

About Toms Rudzinskis: One of the Baltic's leading saxophonists and composers, Toms Rudzinskis brings an innovative and unique sound to his performances and compositions. Based in Berlin, he travels across Europe captivating audiences both as a soloist and with his own band.

Meet the Guest Artists:

Matias Fischer: His extensive studies with seasoned drummers from Denmark and beyond have led him through various music genres, from jazz to contemporary and beyond.

Kenneth Dahl Knudsen: A globetrotting bassist and bandleader, Kenneth has graced stages around the world, collaborating with acclaimed artists. His compositions have even been performed by prestigious orchestras.

Igor Osypov: A guitarist with a unique, multilayered style, Igor's musical journey has been enriched by studies with renowned musicians. His work often explores the concept of Motherland in various ways.

Rūdolfs Macats: Best known for his prowess as a pianist and composer in the jazz and improvised music scene, Rūdolfs' versatile work spans a wide range of musical styles.

Share This Event

bottom of page