top of page
Jazz Jam Session / Alise Golovacka Flute Trip Quartet
Jazz Jam Session / Alise Golovacka Flute Trip Quartet

trešd., 09. aug.

|

Rīga

Jazz Jam Session / Alise Golovacka Flute Trip Quartet

Alise Golovacka un Rūta Sīpolas, divas flautistes ar līdzīgām pagātnēm, beidzot atkal atradušas ceļu viena pie otras. Viņas nav spēlējušas kopā 8 gadus, kas liek domāt, ka 9. augusta satikšanās būs pārsteigumiem pilna ne tikai klātesošajiem, bet arī viņām pašām.

Registration is closed
See other events

Time & Location

2023. g. 09. aug. 21:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Alise Golovacka un Rūta Sīpolas, divas flautistes ar līdzīgām pagātnēm, beidzot atkal atradušas ceļu viena pie otras. Viņas nav spēlējušas kopā 8 gadus, kas liek domāt, ka 9. augusta satikšanās būs pārsteigumiem pilna ne tikai klātesošajiem, bet arī viņām pašām. Flautistēm pievienosies Edgars Cīrulis, kurš sevi pazaudējis sintezatoru oscilatoru un filtra frekvenču pasaulē, un Rinalds Maksimovs - pavisam droši viens no melodiskākajiem bundziniekiem šajos platuma grādos.

Divas flautas efektu ķēdēs, 10 pirksti uz taustiņiem un potenciometriem, viens bundzinieks ar visu savu skaņu arsenālu un tonnām kosmiskas enerģijas slāņu. Piedzīvo mūsdienu un tradicionālo mūziku multi-tembrālās rekompozīcijās, kas savienosies caur šo četru mūziķu uzticības kritieniem brīvā plūsmā. Kā gadījies kā ne, šis vakars būs arī brīvs kritiens Alises dzimšanas dienas svinībās! 

Alise Golovacka - flauta, efekti Rūta Sīpola - flauta, efekti Edgars Cīrulis - sintezatori Rinalds Maksimovs - bungas

Vairāk info un biļetes: www.mdarbnica.lv

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/276030788358202/

\eng

Alise Golovacka and Rūta Sīpola, two flutists with very similar roots but different paths, have finally found their  way back to each other. They haven’t played together in 8 years, making this evening full of surprises not only for the audience, but also for themselves. They’ll be joined by Edgars Cīrulis, who has lost himself in the world of synth oscillators and filter cutoffs, and Rinalds Maksimovs - one of the most melodic drummers found in this latitude. 

Two flutes through effect chains, 10 fingers on keyboards and knobs, one drummer with all of his sound arsenal and tons of layers of cosmical energy. Experience modern and traditional music in multi-timbral recompositions, inter-lapsed with free-flow trust falls between the four musicians. As it happens, this evening will also be a fall into Alise’s birthday celebration!

Alise Golovacka - flute, effects Rūta Sīpola - flute, effects Edgars Cīrulis - synths Rinalds Maksimovs - drums

More info and tickets: www.mdarbnica.lv

Facebook event: https://www.facebook.com/events/276030788358202/

Share This Event

bottom of page