top of page
FRIDAY & DJ PUPA @M/DARBNICA
FRIDAY & DJ PUPA @M/DARBNICA

piektd., 08. jūl.

|

Rīga

FRIDAY & DJ PUPA @M/DARBNICA

PUPA (īstais vārds Kristaps Daņiļevičs) patīk gan piedalīties, gan būt daļai no dīdžeju scēnas. Tu gan jau, ka satiki viņu Rīgas naktsdzīvē - bāros un klubos, ka arī festivālos - Teritorija, OneOne, Autentika, KKC, Weekend Baltic Festival un LMA karnevāls.

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

2022. g. 08. jūl. 22:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

LV // EN DJ PUPA - patīk eksperimentēt ar dažāda stila elektronisko mūziku, pētot katru skaņas formu, uzmanīgi veidojot mūzikālo ceļojumu saviem klausītājiem. Tu pieredzēsi tālās zemes, ka arī no jauna atklāsi žanrus, kas ir tuvu tavai sirdij un prātam. Iedziļinies Pupas setā un tu peldesi uz minimal un deep tech jūras viļņiem un izbaudīsi mūzikas enerģiju. PUPA (īstais vārds Kristaps Daņiļevičs) patīk gan piedalīties, gan būt daļai no dīdžeju scēnas. Tu gan jau, ka satiki viņu Rīgas naktsdzīvē - bāros un klubos, ka arī festivālos - Teritorija, OneOne, Autentika, KKC, Weekend Baltic Festival un LMA karnevāls. Viņa papildus projekts tagad ir Basa Kāja pasākumu sēriju organizēšana, ka arī viņš organizē privātus pasākumus "Filter".

https://soundcloud.com/pupa89

---------------------------------------- PUPA likes to experiment with different styles of electronic music, exploring each form of sound and tracks, carefully threading a joint journey for all of his listeners. You'll experience far away lands with different and exciting directions as well as rediscover genres that are close to your heart and mind. Dive in PUPA's set and you'll be floating in the sea of minimal & deep tech waves and enchanting pulses of trippy dark tunes. PUPA (real name Kristaps Daņiļevičs) likes to both participate and be part of the DJ scene. If Riga's nightlife is not a stranger to you, you have probably heard him in some of the local bars and clubs, as well as festivals - Teritorija, OneOne, Autentika,KKC, Weekend Baltic Festival, and LMA Carnival, to name a few. His side project now is organizing a series of Basa Kāja events, as well as organizing a series of private events called “Filter”.

Share This Event

bottom of page