top of page
ELECTRIC JAZZ JAM | Grupa LUPA
ELECTRIC JAZZ JAM | Grupa LUPA

ceturtd., 04. jūl.

|

Rīga

ELECTRIC JAZZ JAM | Grupa LUPA

Ceturdien, 4. jūlijā, plkst. 20:00 ELECTRIC JAZZ JAM | Grupa LUPA Otrajā dienā festivāls iegūst elektrisku noskaņu ar grupu LUPA. Šis ansamblis ir pazīstams ar savu neparedzamo pieeju un moderno elektriskā džeza interpretāciju, kas savos skaņdarbos apvieno inovāciju un tradīciju.

Registration is closed
See other events

Time & Location

2024. g. 04. jūl. 20:00 – 22:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Ceturdien, 4. jūlijā, plkst. 20:00 ELECTRIC JAZZ JAM | Grupa LUPA

Otrajā dienā festivāls iegūst elektrisku noskaņu ar grupu LUPA. Šis ansamblis ir pazīstams ar savu neparedzamo pieeju un moderno elektriskā džeza interpretāciju, kas savos skaņdarbos apvieno inovāciju un tradīciju.

Sagaidiet eksperimentālus sinntezatorus, dinamiskas baslīnijas un aizraujošas improvizācijas, kas rūpēsies par jūsu muzikālo apetīti un atklāsmēm.

JA ESI MŪZIĶIS: Ja vēlies piedalīties džema sesijās, lūdzu, raksti e-pastu uz mmm@mdarbnica.lv, norādot sesiju, kurā vēlies uzstāties, un savu instrumentu.

Nepalaidiet garām šo īpašo izdevību pievienoties JAZZ AFTER JAZZ festivālam un kļūt par daļu no neaizmirstama muzikālā piedzīvojuma!

Biļetes cena (uz katru koncertu): 15 EUR Festivāla biļete (3.07. - 6.07): 50 EUR

Pērc biļeti: https://fienta.com/lv/jazz-after-jazz-swing-jam-session-vadims-dmitrijevs-quartet-94682

ENG/

THU, 4th of July, at 8 PM ELECTRIC JAZZ JAM | Group LUPA

On the second day, the festival takes on an electric feel with the band LUPA. This ensemble is known for its unpredictable approach and modern interpretation of electric jazz, combining innovation and tradition in their compositions. Expect experimental synths, vibrant basslines and exciting improvisations.

IF YOU ARE A MUSICIAN: If you would like to take part in the jam sessions, please email mmm@mdarbnica.lv with the session you would like to perform in and your instrument.

Don't miss this special opportunity to join the JAZZ AFTER JAZZ festival and be part of an unforgettable musical experience!

Ticket price (for each concert): 15 EUR Festival Ticket (03.07. - 06.07): 50 EUR

Get Your Ticket: https://fienta.com/lv/jazz-after-jazz-swing-jam-session-vadims-dmitrijevs-quartet-94682

Share This Event

bottom of page