top of page
ARISTIDA PAGALMA MULTIMEDIĀLA REZONANSE/ BALTĀS NAKTIS
ARISTIDA PAGALMA MULTIMEDIĀLA REZONANSE/ BALTĀS NAKTIS

sestd., 03. sept.

|

Rīga

ARISTIDA PAGALMA MULTIMEDIĀLA REZONANSE/ BALTĀS NAKTIS

https://www.facebook.com/events/1034756597185215/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

2022. g. 03. sept. 20:30

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

Aristida pagalmā paralēli Patrika Kirkla un Roberta Jansona dabas fragmentācijas video projekcijām, mijiedarbosies improvizētas kompozicionālas koncepcijas un limitācijas, kuras izpildīs tādi mākslinieki kā Rūdolfs Macats ( kompozīcija, sintezators, klavieres), Elīna Silova (vokāls), Ivars Arutjujans (bungas), Kārlis Auziņš (saksofons).

VIDEOINSTALĀCIJAS:

Slav Papii & Roberts Jansons ‘’ SINERĢIJA STARP ABSTRAKTO UN PATIESO/ ARISTIDA PAGALMS ATDZIVOJAS ‘’

Slav Papii ir multi disciplinārs mākslinieks un producents no Latvijas. «Es veidoju un praktizējus dažādus radošus konceptus, kuros fokusējos uz domubiedru apvienošanu, lai varētu kopīgi radīt pasākumus un instalācijas, kas paplašina perspektīvu no kuras mēs parasti redzam mūsu ierasto ikdienas dzīvi.»

Roberts Jansons ir multimēdiju mākslinieks, kurš pēta dabas un tehnoloģiju simbiozi/mijiedrabību. «Mani darbi koncentrējās uz abstraktām situācijām un tehnoloģiju kļūmēm. Vienkāršiem vārdiem runājot - dabiskais kļūst sintētisks un sintētiskais kļūst dabisks.»

Šis pasākums ir daļa no mūsdienu kultūras foruma Baltā nakts, ko organizē un finansē Rīgas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas kultūras organizācijām, iesaistot Latvijas un ārvalstu māksliniekus. Plašāka Baltās nakts programma pieejama mājaslapā www.baltanakts.lv. Atbalsta: Rīgas Dome, M/Darbnīca, M/Galerija.

Share This Event

bottom of page