top of page
27. Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS
27. Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS

piektd., 07. apr.

|

Rīga

27. Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS

Cilvēka ķermenis vēsturiski ir bijis refleksijas objekts dažādu filozofisko tradīciju ietvaros, kā arī vizuālajā mākslā.

Tickets are not on sale
See other events

Time & Location

2023. g. 07. apr. 18:00 – 2023. g. 13. apr. 23:00

Rīga, Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia

About the Event

 27. Rīgas Starptautiskā īsfilmu festivāla 2ANNAS šī gada fokusa tēma ir “ĶERMENIS UN MIESA”. 

Cilvēka ķermenis vēsturiski ir bijis refleksijas objekts dažādu filozofisko tradīciju ietvaros, kā arī vizuālajā mākslā. Šogad festivālā pievērsīsimies fenomenoloģiskās tradīcijas pieejā minētajam ķermenim, kur iedibinātais nošķīrums starp ķermeni (Körper) un miesu (Leib) paskaidro un ļauj apvienot gan izpratni par ķermeni kā ārēji novērojamu lietu, gan izpratni par miesu kā subjektīvi pieredzēto ķermeni.

Fokusa programmās aplūkosim cilvēka ķermeniskās robežas, maņas, kā arī pieskarsimies tādai mūsdienās aktuālai tēmai kā - ķermenis un politiskā vara. Krievijas karš Ukrainā, abortu aizliegumi Polijā un Amerikā, COVID19 radītā krīze, ar vien vairāk liek uzdot jautājumu - vai ķermenis var piederēt kādam citam? Kas ir mūsu ķermenis? Dodies uz kādu no festivāla pasākumiem un kopā meklēsim atbildes uz šiem jautājumiem.

2ANNAS ISFF 2023 KONKURSA FILMU IZLASE - https://2annas.lv/.../2annas-isff-2023-konkursa-filmu-izlase

FILMU PROGRAMMA UN BIĻEŠU REZERVĀCIJA: https://2annas.eventive.org/schedule

www.2annas.lv Twitter: @2AnnasISFF #2annas Instagram: 2annasisff Youtube: 2Annas

Festivāla treileris- https://www.youtube.com/watch?v=OimMhjnZGxY

Festivālu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Nacionālais kino centrs, Rīgas dome, filmu studija URGA, tehniskās jaunrades nams "Annas 2", radio NABA un RE MEDIA, BBPostHouse, RSU Anatomijas muzejs, Aleponija, Baltic Pitching forum, KSuns, Kino Bize, M/Darbnīca, Latvijas Kultūras akadēmija, Latvijas Animācijas asociācija, Folkklubs ALA, Mūrbūda sidrs, Viesturi Golf Club, Ezītis miglā, Carlo's bugs, viesnīca “Viktorija”, Dizaina apartamentu viesnīca Neiburgs, Rixwell Old Riga Palace Hotel un Rixwell Konventa Seta Design Hotel.

Share This Event

bottom of page