top of page

M/GALERIJA

M/Galerija ir laikmetīgās mākslas galerija, kas atrodas M/Darbnīcas pirmajā stāvā. Tā atrodas ikoniskā, vēsturiskā vidē, vienā no Fon Stricka Villa savrupmājām, mēs sagaidīsim jūs intriģējošā vecā un jaunā, tradicionālā un eksperimentālā pretstatā, ļaujoties jauniem atklājumiem.

327995405_5570531879736272_5430679038358818445_n_edited_edited_edited.png

Darba laiks

trešdiena–sestdiena 

18:00 - 22:00

Var vienoties par tikšanos arī ārpus darba laika

 

Sazināties

gallery@mdarbnica.lv

 

 

Galvenā informācija

Ieeja vienmēr ir bez maksas 

Ar izstāžu programmu, kas mainās katru mēnesi, M/Galerija iepazīstinās Tevi ar aizraujošākajām izstādēm un mākslas darbiem Rīgā.

 

No glezniecības līdz analogai fotogrāfijai, skulptūrām, izdrukām un plakātiem, apskati dažādus piedāvātos materiālus par pieņemamu cenu diapazonu gan klātienē, gan virtuāli. Iepazīsties ar mūsu māksliniekiem šeit.

Mūsu mērķis ir ne tikai radīt interesi un popularizēt vietējo mūsdienu mākslinieku darbus Latvijas un Baltijas valstu līmenī, bet galvenokārt nodrošināt platformu jaunajiem māksliniekiem, kurā īstenot savus radošos procesus.

 

Apmeklē galeriju, lai iegrimtu mākslas, mūzikas, lielisko ideju un brīnišķīgās atmosfēras pasaulē. Papildus galerijai, M/Darbnīca piedāvā arī konceptveikalu ar vinila platēm, mākslas plakātiem un citām precēm, kā arī bāru, kas pieejams arī uz mūsu pavisam jaunās terases.

Ja rodās kādi jautājumi, vēlaties apspriest mākslas darbu iegādi, mākslas darbu iesniegšanu vai telpu nomas iespējām, lūdzu, sazinies ar gallery@mdarbnica.lv

bottom of page