top of page

Pakalpojumi

Šī ir tava pakalpojumu sadaļa. Sniedz vairāk informācijas par jūsu sniegtajiem pakalpojumiem un vispārīgu sava uzņēmuma piedāvājuma aprakstu.​ Šo sadaļu var pielāgot jūsu vietnei.


M/Darbnīcai ir liela pieredze un sadarbības ar lielu skaitu profesionālu mūziķu, dīdžeju un citu mākslinieku, tāpēc klientus iespējams piesaistīt ar dažādu izklaides programmu, sākot no džeza koncerta līdz kvalitatīvai popmūzikai un aktīvai dejošanai.

PRIVĀTAS MŪZIKAS NODARBĪBAS

M/Darbnīca ir kultūras centrs, kas atrodas vienā no ikoniskajām Fon Stricka savrupmājām Rīgā. Tā dibināta 2020. gada oktobrī, un tās mērķis ir atbalstīt talantīgus cilvēkus dažādās kultūras jomās — no mūzikas līdz mākslai, dejai, teātrim, dzejai un apzinātībai — M/Darbnīca nodrošina platformu un atvērtu telpu izpētei, izglītībai un zinātkārei.

Atvēršanās

Ceturtdiena-sestdiena no plkst. 18:00

Kontakti

mmm@mdarbnica.lv

Atrašanās vieta

Rīga

Sociālie mediji

pagalms.jpeg

Pirmais stāvs sveic M/Gallery mākslas pasaulē, kur ik pēc diviem mēnešiem tevi gaida jauna Latvijas laikmetīgās mākslas izstāde, kā arī konceptveikals un bārs. Seko mums uz otrā stāva džeza klubu, kur no trešdienas līdz sestdienai baudīsi spožākos pašmāju un starptautiskos mūziķus, kuri aizvedīs tevi maģiskajā džeza pasaulē.

 

Izbaudi dzīvo mūziku uz mūsu džeza skatuves, dīdžejus, kas spēlē uz vinila platēm un ballītes. Mūsu bārā ir pieejams vīns, kokteiļi un viss, ko sirds kāro.

MĀKSLA | MŪZIKA 

bottom of page